Кімната радості та взаєморозуміння – саме так характеризують дитячу кімнату апельсинового кольору. Оранжевий – колір позитивної енергії, а також він збуджує апетит. Саме у такій кімнаті серії «Планета Місяць» швидко ростуть та розвиваються гармонійні, допитливі, веселі і невгамовні пізнайки.

Один із можливих варіантів інтер’єрного оформлення – кімната фотографа або художника. Оскільки запропоновані кольори меблів уже є достатньо яскраві самі по собі, наші дизайнери рекомендують світлі нейтральні відтінки для стін та підлоги. На таких стінах дуже помітними і яскравими будуть різні фотознімки або дитячі малюнки. Ви можете зацікавити дитину ретро моделями фототехніки а також розмістити  мольберт у кутку кімнати, що спонукатиме до творчого розвитку.

У вашої дитини багато різноманітних інтересів – а отже необхідно розмістити багато речей на невеликому просторі. Ми пропонуємо вам комплектацію, яка вмістить безліч усього в кімнаті площею близько 10 м2, що включає наступні меблі:

  • Ліжко-диванчик К1-1 в комплектації «Еліт» вироблено із надміцної плити, товщиною 25 мм, із спальним місцем 2000*900, подвійною накладкою із м‘якого зеленого велюру. Це ліжко має дві ємні шухляди із дном, що витримує навантаження до 30 кг.
  • Полиця-шафка Класика П2-22 розміром 2100*425*470 мм, має відкриті полички та закриті дверцятами. Тут розмістяться і книжки, і постільна білизна, і альбоми, і рушники.
  • Шафа-пенал ШП 1-8 в комплектації «Еліт», розміром 485*520*1925мм має регульовані ніжки висотою 30мм (з можливістю збільшення на 20мм). Тут 5 ємних поличок для всього на світі.
  • Кутова конструкція складається із шафи-гардеробу ШУ1-20 765*765*1926мм (всередині: полиці і штанга для вішалок), пеналу із скляними дверцятами ШП1-6 розміром 485*520*1925мм для книжок і альбомів, пеналу із дверцятами та шухлядами ШП1-3 485*520*1925мм, а також верхніх антресолей.
  • Полиця П1-11 «Пелюстка».

Усі шафи і пенали в цьому комплекті виконані в комплектації «Еліт», а це означає:

  • Товщина надміцного каркасу і всіх несучих конструкцій 25мм,
  • Задня стінка усіх виробів – ЛДСП товщиною 16мм надає можливість використовувати пенали і шафи у якості перегородок та повертати їх навіть зворотнім боком без втрати зовнішнього вигляду інтер’єру.

Усі переваги комплектації «Еліт» дивіться у докладному описанні.

Ці меблі служитимуть вашій сім’ї довгі роки і кімната завжди виглядатиме як нова!