Усе найнеобхідніше завжди під рукою на своєму звичному місці. Функціональна дитяча «Планета Місяць» у приємних нейтральних кольорах, яка розміститься на 8-10 м2. Пастельні коричневі тони меблів найкраще поєднуються із небесно-блакитними, м’ятно-зеленими та ніжно-рожевим відтінком стін. Така палітра, як стверджують психологи, створює гарний настрій та освіжає, спонукає до нових дій.

Наші дизайнери пропонують один із найцікавіших варіантів інтер’єру: кімната мандрівника. На зручних поличках можна розмістити цікаві, власноруч зібрані моделі кораблів, стіни із морськими мотивами прикрасити картами та фото із подорожей. Чудовим та дуже розвиваючим доповненням буде дитячий телескоп: він допоможе прокладати новий маршрут по зорях, вмостившись за зручним столом. Цю ідею або вашу власну ви можете легко втілити в інтер’єрі дитячої кімнати завдяки наступному набору меблів:

  • Ліжко-диванчик в комплектації «Стандарт» К2-1 із спальним місцем 2000*900 із подвійною накладкою із м‘якого синього велюру має дві ємні шухляди для постільної білизни чи подушок;
  • Шафа в комплектації «Стандарт» ШГ2-1, розміром 795*580*1910 мм, має 5 поличок та штангу для вішалок;
  • Стіл СЛ42 із надійною рамою та стільницею, товщиною 25мм, розміром 1275*650*735 мм, має додаткові полички та вбудовану тумбу справа на 3 шухляди (може бути із тумбою зліва СП41).
  • Над ліжком полиця П 2-01 «Хвиля» в комплектації «Стандарт», розміром 2105*275*760 мм, що вміщує безліч книжок або колекцію улюблених фігурок.
  • Над столом поличка П 2-18 «Зиґзаґ-М» у комплектації «Стандарт», розміром 690*170*190 мм для необхідних дрібничок, дисків, флешок, записничків та канцелярії.

Отже маємо невеликий, але практичний та багатофункціональний простір, де все має своє визначене зручне місце. Така кімната стане справжнім союзником для вашої дитини на довгі роки як в дошкільному, так і в студентському віці.