Дебют I.Newton на ‪KIFF-2016 – серія Олівія

Дебют I.Newton на ‪#‎kiff2016- колекція дитячих меблів з натурального дерева – серія “Олівія” отримала Диплом “За кращу презентацію”!

В рамках конкурсу «BEST MEBEL UA 2016» на меблевому форумі Kiff бренд I.Newton презентував нову серію “Олівія” в номінації «Кращий набір дитячих меблів». Ця колекція – плід співпраці з молодою українською фабрикою Топ Арт, яка також вперше представляла свої меблі широкому загалу на виставці Kiff 2016. Взявши участь у конкурсі на одному рівні з меблевими фабриками, лідерами ринку, які працюють вже більше 10 років, приємною несподіванкою стала престижна нагорода “За кращу презентацію”! Це чудовий початок і для I.Newton і для фабрики Топ Арт.

I.Newton розкриває індивідуальності кожної дитини, допомагає розкрити таланти через особистий простір в кімнаті. Саме ця концепція є і буде ключовою для всіх колекцій I.Newton. Ми щасливі, що члени журі  оцінили цей підхід.

“Олівія” – кімната юної дизайнерки, яка знається на моді та цінує натуральність) Скоро всі елементи серії з’являться на нашому сайті.