Якою має бути дитяча кімната: обов’язковий набір і опції

Ще тільки недавно забирали дружину з пологового будинку з мереживним конвертом, з якого визирав найрідніший і наймиліший зморщений носик вашого майбутнього спадкоємця. І ось настав момент, коли пухкенькі ніжки стрімко бігають по будинку, вивчають світ, починаючи займатися своїми першими «дослідницькими» роботами – відкривати і закривати нижні шафки у вітальні, в батьківській спальні, на кухні. Тут стає зрозумілим, що прийшов час виділити вашій дитині свій особистий ігровий, спальний і навчальний простір – по можливості підготувати окрему дитячу кімнату або, принаймні, – зробити зонування приміщення під навчання, гру і відпочинок.

Підліткова кімната – дизайн вимагає найпильнішої уваги

Облаштуванню дитячої кімнати часом виділяють більше часу, ніж усій оселі в цілому. Адже принцип «все найкраще – дітям» діє і в такому складному виборі, як дитячі меблі (від ліжка аж до книжкових полиць). Дизайн дитячої кімнати формує мікросвіт дитини, тому при розробці проекту дитячої потрібно врахувати:

  • Форму ручок, тип напрямних, спосіб кріплення дверцят, інші технічні моменти.
  • Безпека (відсутність гострих і виступаючих частин, способи кріплення корпусних меблів до стін і, що дуже було б бажано, – до підлоги).
  • Екологічна безпека – застосування тільки екологічно чистих і, по можливості, натуральних матеріалів.
  • Тип покриття і легкість його очищення від механічного бруду і пилу.
  • І, зрозуміло, одне з найскладніших питань, – вибір оптимального колірного рішення. Після дитячих виховних і навчальних закладів, де проходить найактивніша фаза дня, вдома дітям потрібно як слід відпочити. Дитячі психологи рекомендують використовувати для оформлення меблів такі кольори, як жовтий, рожевий, оливковий. Ця група теплих кольорів швидко зніме втому і напругу навіть у самих гіперактивних дітей.

  • Загальний інтер’єр, в який входить оздоблення стін, стелі, підлоги, теж має сприяти розвитку дитини. Рекомендується стіни в дитячій декорувати фантазійними шпалерами (казкові сюжети і яскраві малюнки) – діти люблять що-небудь розглядати, і таким чином розвивається їхня фантазія. Крім того, батькам така зацікавленість на руку – принаймні, кілька вільних хвилин можна виграти, поки дитина зайнята спогляданням оздоблення приміщення. З віком підліток може захотіти сам взяти участь в оформленні своєї кімнати, тому не варто заважати йому завішувати стіни постерами з журналів і власноруч намальовані плакатами. Так формується юна творча особистість – не варто заганяти її в жорсткі і суворі рамки класичних стриманих інтер’єрів.
  • Стать дитини. Дитяча кімната для дівчинки – щоб створити дизайн, гідний юної принцеси, батьки традиційно вибирають романтичний стиль в рожевих тонах, трояндочках і рюшах. У цьому немає нічого поганого, але чому б не ризикнути оформити кімнату для дівчинки в соковитих фіолетових або салатових відтінках, або зупинитися на класичному білому?

    Тим більше, що це універсальний варіант, якщо з часом подоросліша дочка поступиться своєю кімнатою молодшому братові, і тоді Вам доведеться внести не надто багато змін в інтер’єр, щоб дитяча кімната для хлопчика перетворилася в справжню обитель Супермена.
  • Приміщення для декількох дітей. У дружній багатодітній родині, де ростуть діти приблизно однієї вікової групи (з різницею до 5 років, або погодки, близнюки, двійнята), якщо немає можливості виділити кожній дитині по окремій кімнаті (або батьки навмисно селять дітей в одній кімнаті, щоб вони розвивалися разом і ставали дружнішими), потрібно зробити оптимально компактне розміщення, щоб для кожного з них було дитяче ліжко, робоче місце, місце для зберігання особистих речей і навчального приладдя. Вбудоване двох’ярусне ліжко придумано як раз для таких обставин.

Меблі для дитячої кімнати від TM I.Newton – сучасні тренди в дизайні і перевірені класичні технології виробництва

Національна торгова марка TM I.Newton з власним сертифікованим виробництвом в Миколаєві пропонує зробити вибір будь-якої із запропонованих серій – див. модульні дитячі кімнати фото. Ви можете дитячі кімнати купити онлайн в інтернет-магазині WeloveMebel.com.ua, попередньо узгодивши з менеджерами комплектність, яку готове вмістити ваше приміщення. Кожен серійний запропонований варіант може стати індивідуальним, виходячи з особливостей приміщення, куди будуть встановлюватися меблі.