Диско-интерьер-01
Диско-интерьер-02

Ми відслідковуємо усі модні тенденції у світі меблів для дітей та юнацтва. Адже саме діти і підлітки є найвибагливішими, наймоднішими, найсучаснішими!

Одним із найтрендовіших стилів серед сучасних меблів залишається скандинавський. Прості, але водночас м’які лінії, прямі форми із цікавими стильовими рішеннями, стримані кольори у поєднанні із яскравими акцентами, функціональні і при цьому незвичайні ідеї – все це надихнуло українських виробників на створення трендової серії меблів «Диско».

Саме такою ми бачимо кімнату дитини чи юнака, які слідкують за останніми тенденціями у світі, захоплюються сучасними технологіями, прагнуть визначних досягнень і невпинного розвитку.

Серія меблів «Диско» налічує 16 функціональних елементів, але виробники обіцяють доповнити асортимент. Кожен елемент виконано із дотриманням найвищих стандартів якості і чудово поєднується із іншими. А також у кожного елемента є свої приховані функціональні зоні: полички, ніші, шухлядки, які не одразу помітні і тим самим роблять цю серію ще цікавішою.

Трохи детальніше про матеріали серії «Диско»:

  • Основний колір – світла фактура дерева, теплого затишного відтінку. Він поєднується на ваш смак із 12 яскравими динамічними кольорами.
  • Для фасадів і корпусу використано сучасний європейський матеріал ЛДСП Kronospan (Contempo Collection), товщиною 18мм. Основний матеріал із 3D фактурою надзвичайно приємний на дотик, стійкий до температурного та вологого впливу.
  • Безпека і надійність гарантовані також округленими кутами, ABS кромкою 1мм на усіх фасадах і корпусі, та 2мм на стільницях тумб, столів та комодів і боковинах ліжка. Дно великих шухляд виготовлено із надміцного ЛДСП 16мм.
  • Надзвичайно приємні на дотик, яскраві ручки із сучасного пластикового полімеру, виготовлені IKEA
  • Якісні телескопічні направляючі на усіх шухлядах гарантують приємність від кожного відкривання.

Обираючи серію «Диско» ви допомагаєте вашим дітям у їх прагненні бути сучасними. Слідкуйте разом із ними за останніми новинками, прислухайтеся до пульсації молодого ритму життя. І тоді саме ви станете найкращим другом своєї дитини і саме вам будуть довірені юнацькі мрії і секрети, а разом із цим і можливість впливати на вибір своєї дитини.