Сімейні цінності і підхід до виховання у кожної родини свій особливий. Якщо ви бажаєте привити дитині любов до сімейного затишку, розвинути відчуття оригінального стилю, огорнути дитячу кімнату романтичною класикою, але при цьому зберегти необхідну функціональність і практичність меблів – пропонуємо розглянути серію «Прованс». Елегантність і лаконічність форм втілених у сучасних екологічних матеріалах. Серія «Прованс» налічує більше 50 найменувань, а палітра матеріалів має 6 різних кольорів. Але головна фішка цієї серії – це можливість драпірування красивою тканиною із квітковим візерунком будь якого фасаду. Є шість різних квіткових мотивів на вибір. Зазвичай виробник використовує для цього спеціальний матеріал із водостійким тефлоновим покриттям, який достатньо протерти вологою ганчіркою під-час прибирання. Але ви можете за бажанням обрати і свою тканину.

Трохи докладніше про матеріали серії:

  • Каркас і фасад виготовлено із екологічного ЛДСП товщиною 16мм виробництва SwissPan by SORBES, що відповідає євростандартам European Standards EN 312, EN 13986, EN 326;
  • На фасадах рамочний профіль МДФ марки AGT (Туреччина);
  • Задня стінка виробів і дно шухляд в пеналах та столах – ДВП 4мм;
  • У покращеній комплектації в широких шухлядах дно 10мм витримує навантаження до 30кг;
  • Направляючі механізми шухляд: у покращеній комплектації- телескопи, у звичайній комплектації- ролікові;
  • Усі вироби зібрані на міцні приховані кріплення – мініфікси, що робить їх гладенькими з усіх боків.
  • Петлі на шафах: у покращеній комплектації- з механізмом доводу, у звичайній комплектації- без;
  • Скло на пеналах у покращеній комплектації має піскоструминний малюнок;
  • У всіх виробах ручки під бронзу італійського виробництва.

Завдяки широкому асортименту найменувань серії «Прованс» ви можете створити у дитячій кімнаті вишуканий салон, маленькій будуар, мальовничу бібліотеку, робочий кабінет справжньої леді, дівочу спальню та ін. Завдяки класичній формі втіленій в сучасних матеріалах ваша паняночка ніколи не звинуватить вас у надмірній дитячості своєї кімнати. Але при цьому природні відтінки матеріалів у поєднанні із вишуканими квітковими візерунками тканин на м’яких вставках створять грайливий настрій її власного куточка.

!Увага! Артикули покращеної комплектації  починаються на цифру «5», а звичайної на «4». Окремі моделі вироби виготовляються виключно у покращеній комплектації або виключно у стандартній комплектації.

 

.