Ми переконані, батьки і діти мають зовсім різні вимоги до меблів. Діти в першу чергу прагнуть мати свій власний яскравий і затишний куточок, у якому можна усамітнитись, поміркувати або чимось поділитись із найближчими друзями. Батьки ж підходять до цього питання з практичного боку: меблі повинні бути якісні, екологічно чисті, міцні і зносостійкі, практичні і ємні, а головне – рости разом із дитиною! Українські виробники поєднали усі ці вимоги і придумали серію «Планета Місяць».  Вона налічує більше 200 елементів у двох комплектаціях «Еліт» і «Стандарт». Палітра серії складається із 18 кольорів вологостійкого та зносостійкого екологічного ЛДСП. Виробник пропонує на вибір декілька видів ручок та механізмів для шухляд і дверей. Отже можна впевнено сказати: «Планета Місяць» – це надзвичайно широкий вибір меблів, який задовольнить будь-який смак.

Каталог меблів «Планета Місяць» просто вражає своїм асортиментом. Таке розмаїття дозволяє підібрати меблі не залежно від площі дитячої кімнати чи куточка: меблі серії «Планета Місяць» створюють затишну дитячу територію і на 5, і на 30 квадратних метрах. Лавандово-рожева кімната для маленької мрійниці, апельсиново-лаймова дитяча майбутнього рекордсмена, горіхово-бежева спальня для шукача пригод, світло-синя «каюта» моряка, оливково-букова кімната пошуковця та винахідника, березово-жовтий сховок для дослідниці далеких країв. І ще безліч ідей, що втілюються у ліжках та диванчиках, пеналах, вітринах, шафах, столах, гардеробах, комодах, різноманітних полицях та антресолях.

Діти швидко ростуть і їхні смаки змінюються. Звичайно, можна одразу підібрати нейтральні тони для меблів дитячої. Але «Планета Місяць» у будь-який час дозволяє замовити фасади іншого кольору.  Тому 7-річний футболіст, який у 14 років вирішить стати лікарем, може сміливо планувати змінити кімнату із кольору стадіонної трави на більш поміркований буковий колір. І те, що усі елементи серії легко поєднуються між собою, дозволяє вам поступово змінювати і доукомплектовувати кімнату. Отже, меблі «Планета Місяць» дійсно «ростуть» разом із вашою дитиною!

Кожна дитина має свою заповітну мрію, а дорослі покликані забезпечувати практичний бік дитячого життя – серія «Планета Місяць» реалізує усі дитячі і дорослі сподівання.