Із маленьких модниць швидко виростають дорослі жіночні дівчата. Жіночність є природною вродженою характеристикою слабкої статі, їй не можливо навчитися. А от витончений смак і вміння поводитися, як личить справжній леді виховуються і прививаються найближчим оточенням. І кімната майбутньої леді повинна брати участь у цьому естетичному вихованні. Саме такою дитячою і буде кімната, вмебльована колекцією «Гламур».

Меблі колекції «Гламур» м’які і блискучі, вони поєднують модний дизайн та якісні матеріали. Фіолетова оксамитово-ніжна тканина доповнена лакованими кремовими фасадами та кристалами Swarovski. Яскраві декоративні акценти не завадили продумати комплектацію так, щоб все мало своє місце і маленька леді привчалася до затишного порядку.

Ви неодмінно приймете рішення купити меблі «Гламур» в дитячу кімнату після ознайомлення з усіма перевагами цієї колекції:

  • Усі фасади, кришки столів, комодів, цоколі та карнизи виготовлені із глянцевого кремового МДФ, виробництва компанії AGT (Туреччина);
  • Деталі корпусу шаф виготовлені із високоякісного ЛДСП 18мм виробництва Kastamonu (Румунія);
  • Корпус ліжка-диванчика виготовлено із високоякісного надміцного ЛДСП 25мм виробництва Kastamonu (Румунія);
  • Направляючі механізми шухляд і петлі дверей виготовлено кращим європейським виробником Blum (Австрія) з системою амортизації BLUMOTION;
  • Ручки прикрашені кристалами Swarovski;
  • Фасадні елементи декоровані м’якими вставками (тканина «флок» + ППУ 20-40мм) виконаними в техніці капітоне;
  • Дно шухляд і внутрішня частина шаф декоровані тканиною «флок»;
  • Всередині шухляди і шафи підсвічуються автоматичними світлодіодами на батарейках.

В колекції пропонується 3 різних шафи на вибір, подушки, валіки та наматрацник, можливо змінювати розмір ліжка, додатково замовляти підсвітку по периметру дзеркала, полиці-вітрини та ліжка. Колекція дитячих меблів «Гламур» дійсно увібрала все найкраще.
Середовище формує особистість. Оточуйте з самого дитинства своїх коханих малят красою і якістю. І в майбутньому вони відкриють світу увесь свій яскравий потенціал!