Дитинство є найпрекраснішою порою життя не лише тому, що про нас дбають і оточують турботою. Саме в дитинстві світ здається найбільш таємничим і казковим, надзвичайно яскравим, непізнаним, населеним фантастичними створіннями. І саме завдяки нашим дітям, їх забавкам і фантазії ми й самі маємо змогу ще раз відвідати цю безтурботну прекрасну країну мрій. Тому важливо, щоб дитяча кімната стала також і територією вашого з дитиною невимушеного спілкування. Для цього потрібно створити необхідну атмосферу в дитячій.

Щоб відтворити дитяче бачення світу у меблях, українські виробники опиралися на казковий образ та дитячі малюнки природи. У результаті вийшла надзвичайно популярна серія для малюків і дошкільнят «Місячна Казка». Кожен елемент цієї серії ніби зійшов із сторінок яскраво ілюстрованої дитячої книги. І при цьому, повністю передбачена необхідна функціональність, екологічність та зносостійкість цих меблів.

Так, наприклад, казковий їжачок є одночасно гіркою і комодом із трьома шухлядами на нішею під полотном гірки. Космічна ракета – це ємна шафа для одягу. Гори із засніженими вершинами – то стелажі із ящиками для іграшок. А місяць з хмаринками, ромашка та машинка є повноцінними, зручними дитячими ліжечками із висувними шухлядками. І таких елементів понад вісімдесят!

Звичайно, казки казками, але не забуваймо і про практичну сторону меблів. Серія «Місячна Казка» передбачає вирішення і цієї проблеми:

  • Кольорова гамма матеріалів налічує понад 18 кольорів.
  • Каркас, фасади та дно великих шухляд, задня стінка шаф усіх виробів виготовлено із екологічного ламінованого ДСП товщиною 16мм. Це гарантує високу зносостійкість та міцність.
  • Кромка фасадів покрита плавкою ПВХ товщиною 2мм.
  • Вироби зібрані на прихованих кріпленнях – мініфіксах.
  • На багатьох виробах, зокрема на ліжках, шафах, комодах, використовуються м’які накладки із приємної велюрової тканини.
  • Ручки на усіх виробах силіконові і безпечні.
  • На ліжках-машинках колеса провертаються.

І ще багато див можна розказати про цю казкову серію, що було створено дбайливими батьками для маленьких мрійників.