Сервіс

4

Якість і безпека

70% обладнання фабрики виробництва Австрії та Італії, використовується австрійська фурнітура. Матеріали відповідають європейським стандартам, ГОСТ 16371-93, ГОСТ 10632-89 Меблі. Загальні технічні умови Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-04 / 42365 від 09.07.2008 р

2

Довговічність

Товщина каркаса – до 25 см., навантаження на направляючі до 25 кг. Кріплення мініфікс дозволяють багаторазово збирати і розбирати меблі, на приклад, при переїзді. Термін експлуатації – необмежений, гарантія – 24 місяці.

7

Індивідуальність

Виконання індивідуальних замовлень і облік всіх побажань клієнтів. Можливість змінювати розміри будь-якого виробу. Для декорування фасадів можна використовувати не тільки фабричну, але і свою тканину. Унікальні комбінації з понад 20 кольорів дозволять втілити найкреативніші ідеї

7(1)

Ми у вашему місті

Купити меблі I.Newton Ви можете в 15 магазинах в 12 містах України. Якщо у Вашому місті немає магазину, Ви можете здійснити покупку на одному з сайтів.

8 (2)

Наші консультанти

Порадять дизайн, намалюють в комп’ютерній програмі Вашу кімнату за розмірами і розставлять меблі. Розкажуть про акції та спеціальні пропозиції.

6 (2)

Доставка та складання

У кожному магазині I.Newton Вам запропонують послуги доставки, занесення і монтуванная. Ви підберете максимально зручний час і день доставки. Всі меблі, крім виставкових зразків, транспортуються в оригінальній упаковці з найвищим ступенем захисту від пошкоджень.

3

Гарантія

Гарантія на корпусні меблі – 24 місяці. Разом з договором Ви отримаєте правила експлуатації меблів, які допоможуть правильно доглядати за меблями і продовжить термін її служби.

глобусек

Наш сервис у цифрах

24 години – період прорахунку нестандартних замовлень на фабриці
24 місяці – термін гарантії
30 днів – виробництво замовлення
70% – передоплата для запуску виробництва