Дівчатка з малечку привчаються до дбайливого догляду за собою, захоплюються красивими речами та обожнюють світлі і пастельні відтінки. Тому психологи рекомендують вибирати для кімнати маленької красуні білий та рожевий кольори. Адже саме рожевий колір пов’язують із ніжністю, мрійливістю, романтикою, його впив на самопочуття оцінують як найбільш позитивний. А білий – колір свіжості, чистоти, світла і простору. Дайте волю почуттям маленької мрійниці разом із наступною комплектацією дитячої «Прованс» із елементами декору «Шеббі-Шик»

Дайте волю почуттям маленької мрійниці разом із наступною комплектацією дитячої «Прованс» із елементами декору «Шеббі-Шик»:

  • Центральний елемент: навісна полиця П5-22, розміром 2060*390*450 (500)мм, яка кріпиться до стіни та між шафами. Полиця декорована у техніці «Шеббі Шик» + «Декупаж» — це справжній витвір мистецтва ручної роботи, головна оздоба дитячої кімнати;
  • Туалетний столик із дзеркалом СТ4-3 – симпатичний помічник маленької модниці – розміром 800*510*1500мм, корпус якого виконано із білого ЛДСП структурованого під дерево, а полички, фасади стола та шухлядок із рожевого ДСП.
  • Пуф ПБ 4-1, розміром 540*370*390мм виконано із білого ЛДСП структурованого під дерево з рожевим фасадом та м’яким сидінням із тканиною V4. Під сидінням – маленька ніша для дівчачих секретиків;
  • Біла шафа з дзеркальними дверима ШГ 5-22/2 (З+З) та двома шухлядами, розміром 900*590*2160 (2210) мм. Шафа обладнана полицями та штангою для вішалок для зручного розміщення усього дитячого гардеробу;
  • Ліжко-диванчик К5-1 із м’якими накладками та валиками, обтягнутими тканиною V4 із тефлоновим водостійким покриттям. Ліжко має три ємні шухляди для зберігання білизни, подушок та покривал;
  • Вітрина ШП5-6 розміром 450*520*2160 (2210) з малюнком на скляних дверцятах, книжковими полицями та відділенням для зберігання зошитів і журналів.

Для дитячих меблів, виконаних у техніці «шеббі-шик» + «декупаж», можна підібрати фактично будь-який малюнок: квіти, ведмедики, персонажі книжок і т.п.

Завдяки деталям нашого оточення з дитинства формується естетичний смак. Допоможіть вашій дитині розвинути закладені природні здібності разом із серією «Прованс» з елементами «Шеббі-шик».

Увага! Фасади, декоровані у техніці «Шеббі-шик» є стійкими до пошкоджень і надійними в експлуатації. Але, як будь-які вироби ручної роботи, потребують акуратного догляду: протирайте ці фасади від пилу сухою або ледь вологою ганчіркою, можна використовувати воскові меблеві поліролі. НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МИЙТЕ ЇХ МОКРОЮ ГАРНЧІРКОЮ, НЕ ЗАСТОСОВУЙТЕ АБРАЗИВНІ, АЦЕТОНОВМІСНІ ТА СПИРТОВМІСНІ ЗАСОБИ, щоб не пошкодити захисний шар лаку на водній основі.

Інші моделі Прованс

Provans-belaya-1100
Provance-wallnut-1100
provance-1100